Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów

Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów

Łukasz Roszkowski, opr. online

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów

Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów. Na zdjęciu: Kayah ©Kadr z YouTube

Voice of Poland różni się od tych, które można było oglądać dotychczas. Program poprowadzi znany prezenter Hubert Urbański. Towarzyszy mu Magdalena Mielcarz.
Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów

Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów. Na zdjęciu: Kayah ©Kadr z YouTube

Uczestników ocenia czterech trenerów: Andrzej Piaseczny, Kayah, Ania Dąbrowska, Adam "Nergal" Darski.

Voice of Poland. Odcinek 1

Castingi do programu przebiegały w innowacyjny jak na polskie warunki sposób. Osoba chcąca wziąć udział w tej produkcji musiała zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Aby zaistnieć w dalszej części programu, powinna dodać demo własnego nagrania.
Specjalna aplikacja wyłoniła 150 uczestników z całego kraju, które awansowały do kolejnego etapu.

Wczoraj odbyły się tzw. przesłuchania w ciemno. Czterech trenerów dobierało uczestników do swojego zespołu, siedząc na specjalnych fotelach. Każdy z jurorów mógł tylko polegać na swoim słuchu, nie widział uczestników. Zasada jest prosta: jeżeli głos wokalisty zachwyci trenera, ten się do niego odwróci. Piosenkarz stanie się automatycznie uczestnikiem programu. Jeżeli jego wokal przypadnie do gustu wszystkim członkom jury, zawodnik będzie mógł sam zdecydować, do której drużyny chce należeć.

Wczoraj Piotr Niesłuchowski, 23-latek z Ciechanowa trafił do drużyny Ani Dąbrowskiej (wybierał między nią, Nergalem a Kayah). Małgorzata Kuś z Nowego Jorku zachwyciła swoim głosem Piaska i Kayah. Wybrała Kayah. Antek Smykiewicz z Warszawy zdecydował się na występ w drużynie Piaska (mógł znaleźć się w drużynie Nergala). Monika Urlik z Warszawy przypadła do gustu wszystkim jurorom! Zdecydowała się na występ w drużynie Nergala.

Voice of Poland. Odcinek 1. Zobacz wideo:Voice of Poland. Zobacz wideo:Kolejnym etapem programu będzie bitwa, podczas której duety zmierzą się ze swoimi przeciwnikami z tej samej drużyny. Po tym etapie zostanie dwudziestu najlepszych uczestników.

Najlepsza dwudziestka będzie uczestniczyć w odcinkach na żywo. Podczas tej części rozgrywki widzowie będą mogli komunikować się z zawodnikami poprzez facebooka czy serwis nk.pl. Nowością jest to, że transmisje zza kulis programu będzie można oglądać w internecie.

Voice of Poland. Zobacz wideo:Produkcja ta w Stanach Zjednoczonych cieszyła się ogromną popularnością. Za oceanem uczestników oceniali : Christina Aguillera, Cee Lo oraz wokalista Maroon 5 Adam Levine.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo