BARCELONA - BAYER LEVERKUSEN 7:1. Obejrzyj bramki [WIDEO YOUTUBE]

sxc.hu
Barcelona - Bayer Leverksuen. To był pogram. Obejrzyj bramki wideo YouTube
Barcelona - Bayer Leverksuen. To był pogram. Obejrzyj bramki wideo YouTube sxc.hu
To był pogrom. Przeczytaj relację....
To był wyjątkowy mecz. Padło w nim aż 8 bramek. A do przerwy było 2:0. Bayer ten mecz zaliczy do jednej z największych porażek w historii - przegrał 7 do 1. Na boisku szczególnie wyróżniał się Argentyńczyk Leo Messi.

Barcelona - Bayer Leverkusen. Obejrzyj bramki wideo na YouTube

Piłkarze Barcelony mogli podejść do meczu spokojnie. Poprzednie spotkanie wygrali 3:1. Pewnie dlatego do gry podeszli spokojnie.

Pierwsza bramka padła w 25. minucie. Szybka kontra Xavi'ego, później podanie do Messiego. Ten wykorzystał sytuację, w której znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i piłka znalazła się w bramce. a to był dopiero początek.

BARCELONA BAYER ONLINE. Live transmisja

Jeszcze przed przerwą Messi strzelił druga bramkę, tym razem dzięki podaniu od Iniesty. Kolejna bramka padła po przerwie. Po raz kolejny strzelił ją Messi. W 50. minucie po podaniu Cesca Fabregasa piłka znów znalazła się w siatce. Po niespełna pięciu minutach padła kolejna bramka, tym razem strzelona przez Tello. Następną znów strzelił Messi - pierwszy jego strzał bramkarz Leverkusen obronił, ale piłka wypadła mu z rak i trafiła pod nogi piłkarza. Ten nie zmarnował okazji.

W 62. minucie swoją drugą bramkę zdobył Tello.

Po szóstej bramce Barcelona nieco zwolniła tempo. Ale w 84. minucie Messi zdobył kolejną bramkę.

Honorowego gola Bayer Leverkusen zdobył dopiero w doliczonym czasie gry,. Zdobył go Karim Bellarabi. Bramka ta nie umniejszyła jednak sromotnej porażki.