Jagiellonia Białystok wygrywa z Arką Gdynia 2:0. Oba gole Frankowskiego!

opr. online
Tomasz Frankowski
Tomasz Frankowski Fot. Archiwum
Trzy minuty wystarczyły, żeby Jagiellonia zdecydowane prowadziła nad Arką Gdynia w pierwszym meczu wiosennej rundy w Orange Ekstraklasie. Obie bramki po podobnych akcjach zdobył Tomasz Frankowski.

W 26. minucie meczu rewelacyjną akcją popisał się Grosicki, który przedarł się lewą stroną boiska w kierunku bramki Arki. Podał piłkę Frankowskiemu, a ten wykorzystał stuprocentową sytuację. W 29. minucie rajd Grosickiego prawą stroną boiska znowu skutecznie zakończył "łowca bramek".

Jagiellonia do przerwy prowadzi z Arką Gdynia 2:0. Własnie rozpoczyna się druga połowa meczu.