MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Na trybunach Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej zasiadło 8466 żółto-czerwonych kibiców. Jagiellonia zremisowała z Piastem Gliwice 0:0 Wojciech Wojtkielewicz
Twierdza została obroniona, chociaż Jagiellonia nie sięgnęła po ósme zwycięstwo ligowe z rzędu na własnym stadionie. Podopieczni trenera Adriana Siemieńca bezbramkowo zremisowali z Piastem Gliwice - tegorocznym królem remisów.

To był bardzo ciekawy mecz. W pierwszej połowie lepszymi byli piłkarze przyjezdni, którzy stworzyli kilka groźnych sytuacji. W jednej z nich białostoczan od utraty bramki uratował słupek. W drugiej połowie to Żółto-Czerwoni byli stroną przeważającą, jednak i oni nie potrafili celnie skierować piłki do siatki bramki rywali, nawet wtedy, gdy od 74 minuty grali z przewagą jednego piłkarza, gdyż Mosór otrzymał czerwoną kartkę za faul na Pululu.

Kibice na meczu Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

- Musimy szanować ten punkt. Były sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy ich. Wszystkiego nie da się wygrać - powiedział po meczu Bartłomiej Wdowik, który w meczu z Łotwą zadebiutował w reprezentacji Polski.

Na trybunach Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej zasiadło 8466 żółto-czerwonych kibiców.