MKTG SR - pasek na kartach artykułów

AIP/dd
Mecz Borussia - Bayern 2-2 (4-5) WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE. 6.08.2017 Finał Superpucharu Niemiec AFP/EASTNEWS
Za nami Finał Superpucharu Niemiec. Zobacz wszystkie bramki.

Mecz Borussia - Bayern 2-2 (4-5) WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE. 6.08.2017 Finał Superpucharu Niemiec. Piłkarze Borusii Dortmundu prowadzili jeszcze w 87. minucie 2:1. Można tu mówić o wielkim pechu, bo dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry piłka odbiła się w polu karnym BVB od Łukasza Piszczka i wpadła do bramki Romana Burkiego.

Superpuchar rozstrzygnął się więc w rzutach karnych. Robert Lewandowski rozpoczął konkurs "jedenastek", a Niklas Sule go zakończył. Bawarczycy wygrywają 5-4 po świetnym widowisku i zgarniają pierwsze trofeum w nowym sezonie.

"Lewy" uważa, że na grze Aubameyanga w Borussii może skorzystać także Bayern Monachium. - Świetnie, że zostaje. Bundesliga potrzebuje dobrych zawodników. Jeśli tacy piłkarze są w innych zespołach, rozgrywki robią się ciekawsze. A kiedy o tytuł trzeba walczyć do samego końca, przekłada się to również na wyższą formę w Lidze Mistrzów.

Mecz Borussia - Bayern 2-2 (4-5) WSZYSTKIE GOLE YOUTUBE. 6.08.2017 Finał Superpucharu Niemiec

Dwa i trzy lata temu wygrywaliśmy ligę bardzo szybko, przez co w najważniejszej fazie Champions League nasza dyspozycja nie była idealna. Lepiej jest więc walczyć o mistrzostwo do ostatnich kolejek. Pozostaje się wtedy w szczytowej formie i jest się gotowym na zmagania w pucharach - powiedział "Kickerowi" Lewandowski.

Za nami Finał Superpucharu Niemiec 2017. Zobacz wszystkie bramki.