Walka Kliczko - Wach online. Tutaj transmisja tv live (na...

Walka Kliczko - Wach online. Tutaj transmisja tv live (na żywo)

dd

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

Kliczko i Wach rozstrzygną dziś kto jest najlepszy w wadze ciężkiej.

Kliczko i Wach rozstrzygną dziś kto jest najlepszy w wadze ciężkiej. ©Oficjalny plakat

Czas na starcie tytanów.
Kliczko i Wach rozstrzygną dziś kto jest najlepszy w wadze ciężkiej.

Kliczko i Wach rozstrzygną dziś kto jest najlepszy w wadze ciężkiej. ©Oficjalny plakat

Rywalem Władimira Kliczki w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej będzie w sobotę Mariusz Wach . Kliczko nie bił się dotąd z wyższym rywalem. Jak zapowiada trener Polaka, ma on mocne obie ręce i wystarczy jedna dobra kontra Wacha by zakończyć pojedynek. W narożniku młodego Kliczki stanie jego utytułowany brat, Wasilij. Cały bokserski świat jest zgodny: Wygrana Wacha byłaby sensacją, ale takie sensacje na ringu już się zdarzały, toteż musimy być dobrej myśli.

Walka Kliczko vs. Wach online. Tutaj transmisja tv live (na żywo)

Eksperci boksu uważają, że Władimir Kliczko jest bokserem słabszym niż jego brat. Nie oznacz to jednak, że Wacha czeka łatwe zadanie. Kliczko od ładnych kilku lat jest niepokonany na ringu, ale motywacji naszemu bokserowi z pewnością nie zabraknie, gdyż do wzięcia są pasy aż czterech federacji: WBA, WBO, IBF i IBO. Wach nie ma nic do stracenia, dlatego to nie on powinien się bać sobotniej walki, ale Kliczko. To w końcu waga ciężka, gdzie jeden celny cios może zadecydować o zwycięstwie.Wszyscy pamiętamy przegraną jednego z naszych najwybitniejszych bokserów, Tomasza Adamka z Władimirem Kliczko. Choć Adamek był znacznie bardziej utytuowany, to zdaniem wielu Wach ma większe szanse na pokonanie championa z Ukrainy. Jest w końcu od niego wyższy i cięższy. Minusem jest z kolei fakt, że Wach nigdy nie walczył w walce o wysoką stawkę. Jeśli uda mu się wytrzymać presję to z pewnością może wielu zaskoczyć. Polski bokser nie ma przecież nic do stracenia, a zyskać może bardzo wiele.

Wach - Kliczko online. Transmisja w internecie na żywo

Wach przygotowywał się przed walką kilka miesięcy. Co prawda, jak opowiadał w wywiadach, Kliczko podbierał mu najciekawszych sparing - partnerów, ale jest z tych przygotowań zadowolony. Wach ma wygrać w sobotę dla synka, który, jak dowiadujemy się w jednym z tabloidów, będzie oglądał tatę po raz pierwszy. Poza ringiem jest bowiem spokojny i rodzinny. Między linami zmienia się jednak w Vikinga, jak nazywają go fani. W hali w Hamburgu walkę Kliczko - Wach będzie oglądało nawet 16 tys. widzów.Dwa tygodnie przed walką zmarł znany, wieloletni trener Kliczki Emanuel Steward. Jego następcą został Johnathon Banks. Dla nowego trenera sobotnia walka z Wachem będzie debiutem. Banks jest aktywnym bokserem i byłym sparing-partnerem Kliczki. Jak na trenera jest bardzo młody - ma raptem 30 lat. Czy brak w narożniku doświadczonego Stewarda wpłynie niekorzystnie na Kliczkę? W końcu czy można porównać 30-letniego boksera do trenera, który prowadził kilkudziesięciu zawodowych mistrzów świata?

KLICZKO vs WACH. ONLINE TRANSMISJA LIVE (NA ŻYWO)

Jak informuje portal ringpolska.pl wyjątkowym gościem sobotniej walki Kliczko - Wach będzie znany aktor Sylwester Stallone. Przyjaźni się on z Kliczkami od lat, jest z nimi również związany biznesowo. Wiadomo więc, komu odtwórca niezapomnianej roli w filmie "Rocky", będzie kibicował. Kliczko wystąpił już kiedyś w filmie, może Wach zachwyci znanego aktora i również zagości na wielkim ekranie?Walkę Kliczko vs. Wach będzie można obejrzeć w Polsce w systemie pay per view. Galę w Hamburgu pokarze Cyfrowy Polsat. Walkę transmitować będzie także Telewizji Tu i Tam na orange.pl. Prawdopodobnie pojedynek Wacha z Kliczką będzie można również obejrzeć w online. Poniżej znajdziecie sugerowane linki.

Transmisja w internecie. Sugerowane linki

Władimir Kliczko vs Mariusz Wach transmisja online

Kliczko vs Wach online

Kliczko vs Wach transmisja

Kliczko vs Wach na żywo

Władimir Kliczko vs Mariusz Wach online

Władimir Kliczko vs Mariusz Wach transmisja

Władimir Kliczko vs Mariusz Wach na żywo

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo