SZPILKA VS. MOLLO ONLINE. BOKS TRANSMISJA NA ŻYWO (LIVE)....

SZPILKA VS. MOLLO ONLINE. BOKS TRANSMISJA NA ŻYWO (LIVE). LINKI

dd

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

SZPILKA VS. MOLLO ONLINE. BOKS TRANSMISJA NA ŻYWO (LIVE). LINKI
SZPILKA VS. MOLLO ONLINE. BOKS TRANSMISJA NA ŻYWO (LIVE). LINKI

<b>Artur Szpilka vs. Mike Mollo transmisja na żywo w internecie. Obejrzyj online</b> ©sxc.hu

Bokserska walka odbędzie się w Chicago.

Artur Szpilka vs. Mike Mollo transmisja na żywo w internecie

Trzeba pamiętać, że Mike Mollo jest znacznie starszy od Szpilki. Ma 33 lata, a nasz zawodnik zaledwie 23. Warto również przypomnieć, że Amerykanin nie walczył od dwóch lat. Znów zapewne pojawi się zarzut, że Szpilka walczy jedynie ze słabymi rywalami i trudno ocenić jego prawdziwą wartość.

SZPILKA VS. MOLLO ONLINE. BOKS TRANSMISJA NA ŻYWO (LIVE) W INTERNECIE.
LINKI


Z drugiej strony trudno oczekiwać, by na kilka tygodni przed walką z Zimnochem Szpilka zmierzył się z jakimś championem. Kontuzja może sprawić, że nie weźmie udziału w wielkiej bokserskiej gali, na którą czeka wielu polskich kibiców. Napięcie sięgnęło zenitu, gdy polscy pięściarze omal nie pobili się na niedawnej konferencji prasowej.Szpilka ma wszystkie atuty, by zostać mistrzem świata: dobre warunki fizyczne, czas na rozwój, a także reputację "złego chłopca". Problemem naszych najlepszych pięściarzy była psychika. O tym jak sobie radzi ze stresem Artur Szpilka przekonamy się, gdy będzie walczył o wysoką stawkę. Dzisiejszy pojedynek Mike Mollo vs. Artur Szpilka w Chicago to jedynie kolejny krok do, jak zapowiadają eksperci, dużej kariery.Walka Szpilka - Mollo w internecie. Obejrzyj na żywo

Mike Mollo jest znany z jednego ciosu, a mianowicie ma mocnego prawego sierpowego. Na szczęście Artur Szpilka o tym wie i , jak zapowiadał w wywiadach, zamierza skorzystać ze swojego lewego sierpowego lub lewego prostego.

Czytaj też:
Boks. Szpilka vs Mollo. Transmisja TV online

Mike Mollo ma za sobą 24 walki. Wygrał 20 z nich, a jedną przegrał. Aż 12 razy udało mu się znokautować przeciwnika. Nasz Artur jest jednak lepszy, gdyż posłał przeciwnika na deski już 9 razy, a stoczył na zawodowym ringu zaledwie 12 walk.Dzisiejsza walka budzi coraz większe emocje. Mollo nie pojawił się na pokazowym treningu. W wywiadach zapewniał jednak, że Szpilki się nie boi. Amerykanin mówił, że sumiennie przygotowuje się do walki i zmiecie Polaka z ringu.
Pojedynek Mike Mollo vs. Artur Szpilka obejrzą polscy kibice

Mike Mollo jednak wyraźnie unika naszego pięściarza. Nawet w trakcie tradycyjnego ważenia nie stanął z niw oko w oko, gdyż spóźnił się kilkadziesiąt minut. Okazało się, że Artur Szpilka waży obecnie 104,7 kg, a Mike Mollo 105 kg.Podczas dzisiejszego pojedynku Mike Mollo vs. Artur Szpilka nas reprezentant może liczyć na doping polskich kibiców. W hali w Chicago stawią się kibice z fan clubu Wisły Kraków, której Artur jest kibicem. Mollo pochodzi jednak z Chicago, więc z pewnością większość kibiców będzie po jego stronie.

Czytaj też:
Walka: Szpilka - McCline , Głażewski - Roy Jones ONLINE transmisja

Gala bokserska w Chicago odbędzie się w noc z piątku na sobotę naszego czasu. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat. Prawdopodobnie pojedynek pięściarzy będzie można również obejrzeć online. Linki znajdziecie na końcu artykułu.Linki do transmisji walki Artur Szpilka vs. Mike Mollo online

Artur Szpilka vs. Mike Mollo transmisja online
Artur Szpilka vs. Mike Mollo transmisja w internecie
Artur Szpilka vs. Mike Mollo transmisja live

Komentarze

Wszystkie komentarze (9) forum.wspolczesna.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo