Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
-
Iga Ostaszewska
Akademia Tańca Szał, Białystok
265głosów -
Salomea Bierdziewska
Upgrade - Studio tańca i fitness, Suwałki
254głosy -
Joanna Mytnik-Daniluk
Dom Kultury Śródmieście, Białystok
228głosów -
Justyna Wieruszewska-Biniek
Dom Kultury Śródmieście, Białystok
117głosów -
Sylwia Sobolewska
Akademia Tańca Szał, Białystok
17głosów -
Urszula Pstrzoch
Upgrade - Studio tańca i fitness, Suwałki
13głosów -
Magdalena Talmon
Pik Spodki, Białystok
10głosów -
Justyna Kamińska
Akademia Tańca Paulina i Krzysztof Twarowscy, Białystok
9głosów -
Jolanta Rynkowska
Młodzieżowy DOM Kultury, Białystok
4głosy -
Emilia Wyszkowska
Pik Spodki, Białystok
3głosy -
Ewa Gajewska-Jasińska
Młodzieżowy DOM Kultury, Białystok
1głos -
Iwona Dzierma
Młodzieżowy DOM Kultury, Białystok
1głos -
Magdalena Kiszko-Dojlidko
Młodzieżowy DOM Kultury, Białystok
1głos -
Adam Ślefarski
Pik Spodki, Białystok
— -
Adrianna Kawecka
Whats Up Studio Centrum Kreatywności, Białystok
— -
Agata Sakowicz
Latin Studio, Białystok
— -
Agata Stasiulewicz
Dom Kultury Śródmieście, Białystok
— -
Agnieszka Brzóska-Wieczorek
Regionalny Ośrodek Kultury, Łomża
— -
Agnieszka Cymbor
Studio Tańca Feniks, Białystok
— -
Alicja Kawka
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok
— -
Andrzej Wrzecionko
Miejski Ośrodek Kultury, Brańsk
— -
Anna Cieśluk
Dom Kultury Śródmieście, Białystok
— -
Anna Grygoruk
Bielski Dom Kultury, Bielsk Podlaski
— -
Anna Rolecka
Dom Kultury, Bielsk Podlaski
— -
Anna Tarasiuk
Dom Kultury, Hajnówka
— -
Arkadiusz Jarosz
Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów
— -
Beata Skrodzka
Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, Kolno
— -
Daria Głowacka
Dom Środowisk Twórczych Miejskiego Domu Kultury, Łomża
— -
Elżbieta Granacka
Augustowskie Placówki Kultury, Augustów
— -
Elżbieta Tomczuk
Ukraiński Zespół Ranok, Bielsk Podlaski
— -
Emilia Gilewska
Ośrodek Kultury, Goniądz
— -
Emilia Szulc
Bielski Dom Kultury, Bielsk Podlaski
— -
Ewelina Bajko
Studio Tańca Feniks, Białystok
— -
Grzegorz Backiel
Studio Tańca Feniks, Białystok
— -
Iga Karol
Fabryka Tańca, Białystok
— -
Izabela Cembor
Miejski Dom Kultury w Augustowie, Augustów
— -
Jan Mlejnek
Augustowskie Placówki Kultury, Augustów
— -
Joanna Jabłońska
Ośrodek Kultury, Goniądz
— -
Joanna Krasuska
Latin Studio, Białystok
— -
Julia Mularczyk
Max Dance, Białystok
— -
Julianna Kojło
Hajnowski Dom Kultury, Hajnówka
— -
Justyna Cichosz
Studio Tańca Kadryl Justyna & Gracjan, Białystok
— -
Justyna Porzezińska
Studio Piosenki FART, Bielsk Podlaski
— -
Kamil Matuszewski
Whats Up Studio Centrum Kreatywności, Białystok
— -
Kamila Baranowska
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki, Jasionówka
— -
Kamila Sołomianko
Studio Tańca Top10, Białystok
— -
Karolina Bujnowska
Studio Tańca Top10, Białystok
— -
Karolina Gryciuk
Hajnowski Dom Kultury, Hajnówka
— -
Karolina Porzezińska
Dom Kultury, Bielsk Podlaski
— -
Katarzyna Klim
Studio tańca Twist, Białystok
— -
Katarzyna Magdziak
Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu, Choroszcz
— -
Katarzyna Misiuk
Studio tańca Twist, Białystok
— -
Katarzyna Wiatrowska
4Konekt Szkoła Tańca, Białystok
— -
Krzysztof Twarowski
Miejski Ośrodek Kultury, Wysokie Mazowieckie
— -
Krzysztof Żukowski
Moniecki Ośrodek Kultury, Mońki
— -
Lidia Brzozowska
Centrum Kultury, Grajewo
— -
Lucyna Bagińska
Centrum Kultury, Grajewo
— -
Magdalena Pardo-Baczewska
Klub Tańca Towarzyskiego Akat, Łomża
— -
Magdalena Rostkowska
4Konekt Szkoła Tańca, Białystok
— -
Marcin Jaromiński
Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu, Choroszcz
— -
Marcin Wasiluk
Miejski Ośrodek Kultury, Brańsk
— -
Marek Szyszko
Pik Spodki, Białystok
— -
Maria Gierasimiuk
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta, Wasilków
— -
Mariusz Kobyliński
Max Dance, Białystok
— -
Marta Gredel-Iwaniuk
Dom Kultury, Hajnówka
— -
Marta Pokojowczyk
Dom Kultury Śródmieście, Białystok
— -
Martyna Jeleniewska
Studio Tańca ESKA, Augustów
— -
Michał Filim
Fabryka Tańca, Białystok
— -
Michał Gadomski
Latin Studio, Białystok
— -
Michał Olchowik
Regionalny Ośrodek Kultury, Łomża
— -
Mieczysław Iwaszko
Ośrodek Kultury, Suwałki
— -
Natalia Kisiel
Studio Tańca i Fitness BKStep, Łomża
— -
Patrycja Gorela
Studio Tańca i Fitness BKStep, Łomża
— -
Paweł Konkiel
Augustowskie Placówki Kultury, Augustów
— -
Paweł Leszkowicz
Miejski Dom Kultury w Augustowie, Augustów
— -
Paweł Urbanowicz
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok
— -
Piotr Giglewicz
Studio Tańca ESKA, Augustów
— -
Radosław Antoniak
Centrum Kultury, Grajewo
— -
Renata Prokopiak
Ośrodek Kultury, Siemiatycze
— -
Renata Rybsztat
Augustowskie Placówki Kultury, Augustów
— -
Robert Kot
Siemiatycki Ośrodek Kultury, Siemiatycze
— -
Tomasz Kierejsza
Ośrodek Kultury, Suwałki
— -
Wojciech Błaszko
Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu, Choroszcz
— -
Zenaida Jakuć
Dom Kultury, Hajnówka
— -
Zuzanna Sienkiewicz
Akademia Tańca Paulina i Krzysztof Twarowscy, Białystok
— -
Żaneta Żynel-Kozłowska
Dom Kultury, Czarna Białostocka
— -
Beata Just
Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, Wasilków
— -
Renata Kuzyka
Studio Tańca Justyna & Gracjan KADRYL, Białystok
—