We Wrocławiu zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 i do lat 20. Reprezentanci Podlasia Białystok wywalczyli w nich jeden, brązowy medal w trójskoku juniorów do lat 18. Na podium stanął Krzysztof Rybnik.

Jedyny medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 i do lat 20 dla Podlasia Białystok, ale też i całego województwa podlaskiego wywalczył we Wrocławiu podopieczny trenera Wiktora Gryniewicza Krzysztof Rybnik. Białostoczanin uzyskał 13.92 m w trójskoku i przegrał jedynie z Szymonem Wziątkiem (14.59) i Dawidem Czapką (14.13).

Blisko podium, zajmując czwarte miejsca byli: Mateusz Chodakowski w pchnięciu kulą 16.36, Zuzanna Baczyńska w biegu na 60 metrów przez płotki (8.69) oraz Karolina Piasecka w biegu na 300 metrów (40.05).

Ponadto wartościowe wyniki zanotowali:
Daniel Siemaszko (5. miejsce na 300 metrów 35.62)
Szymon Terebun (9. miejsce na 1000 metrów 2.38.26 min.)
Gabriela Mielech (8. miejsce w kuli 12.21 m)
Oliwier Dondziło (200 metrów z eliminacji 22.93)

Zawodnicy Podlasia Białystok ustanowili też rekord okręgu podlaskiego w biegu sztafetowym mikst 4 x 400 m. Daniel Siemaszko, Nikola Romaniuk, Karolina Piasecka i Oliwier Dondziło zajęli z czasem 3:45.56 min. szóste miejsce.