PODLASKIE
    QUIZY

    Rusz głową. Podlaskie quizy

    Rozwiń
    PODLASKIE
    Zwiń

    Rusz głową. Podlaskie quizy

    Spróbuj sił w najpopularniejszych w ostatnim czasie quizach na naszym portalu. Zmierz się z podlaską gwarą oraz grą w skojarzenia.

    Reklama

    Reklama

    Gazeta Współczesna

    Aktualizacja:

    Gazeta Współczesna







    Gazeta Współczesna
    ul. św. Mikołaja 1
    15-419 Białystok
    www.wspolczesna.pl

    Wydawca
    Polska Press sp. z o.o.,
    ul. Domaniewska 45
    02-672 Warszawa
    tel. 22 201 41 00
    faks 22 201 44 10

    Adres do korespondencji:
    15-419 Białystok
    ul. św. Mikołaja 1
    tel. +48 85 748 74 44
    tel. +48 85 748 96 64

    Siatka reklamowa Gazety Współczesnej Pobierz

    Cennik reklam modułowych w Gazecie Współczesnej: Pobierz

    Cennik ogłoszeń drobnych w Gazecie Współczesnej Pobierz

    Cennik nekrologów w Gazecie Współczesnej: Pobierz

    Wymagania techniczne dotyczące umieszczania reklam w Gazecie Współczesnej: Pobierz

    Cennik reklamy online na Wspolczesna.pl: Pobierz

    Wymagania techniczne reklamy online: Pobierz

    Cennik reklam modułowych w KRAMIK+ Pobierz

    Cennik ogłoszeń drobnych KRAMIK+ Pobierz

    Cennik reklamy Nowiny Grajewskie Pobierz

    Cennik reklamy Nowiny Suwalskie Pobierz

    Cennik reklamy Nowiny Sokólskie Pobierz

    Cennik reklamy Nowiny Podlaskie Pobierz

    Kontakty:

    Biuro Reklamy

    Urszula Mieszków - Dyrektor Biura Reklamy
    tel.: +48 48 85 748 96 10
    e-mail: urszula.mieszkow@polskapress.pl

    Anna Siemieniuk - Kierownik projektu
    tel. +48 85 748 74 29
    e-mail: anna.siemieniuk@polskapress.pl

    Łukasz Binkowski - Kierownik projektu
    tel. +48 85 748 95 65
    e-mail: lukasz.binkowski@polskapress.pl

    Elżbieta Romanowska - Traffic
    tel. + 48 85 748 96 09
    kom. +48 695 308 992
    e-mail: elzbieta.romanowska@polskapress.pl

    Edyta Łoś - Traffic
    tel. + 48 85 748 74 22
    kom. +48 695 308 998
    e-mail: edyta.los@polskaress.pl

    Karol Bębas - Traffic
    e-mail: karol.bebas@polskapress.pl

    Katarzyna Surmacz - Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 96 61
    kom. +48 513 991 322
    e-mail: katarzyna.surmacz@polskapress.pl

    Bożena Cywaniuk - Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 95 93
    kom. +48 601 36 11 90
    e-mail: bozena.cywaniuk@polskapress.pl

    Mariusz Dobrowolski -Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 95 91
    kom. +48 604 051 243
    e-mail: mariusz.Dobrowolski@polskapress.pl

    Wojciech Nartowicz - Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 74 43
    kom. +48 506 05 06 00
    e-mail: wojciech.nartowicz@polskapress.pl

    Paweł Więckowski - Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 74 41
    kom.+48 605 260 305
    e-mail: pawel.wieckowski@polskapress.pl

    Agnieszka Burzyńska - Specjalista ds. sprzedaży
    tel.: +48 85 748 95 96
    kom. +48 695 308 981
    e-mail: agnieszka.burzynska@polskapress.pl

    Aleksander Owieczko - Specjalista ds. sprzedaży
    tel.: +48 85 748 95 92
    kom. +48 602 337 991
    e-mail: aleksander.owieczko@polskapress.pl

    Alicja Sosnowska - Specjalista ds. sprzedaży
    tel.: +48 85 748 95 96
    kom. +48 600 629 344
    e-mail: alicja.sosnowska@polskapress.pl

    Julian Jarewicz-Jaciński - Specjalista ds. sprzedaży
    e-mail: julian.jarewicz@polskapress.pl

    Sylwia Szeszko - Specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 85 748 74 44
    e-mail: sylwia.szeszko@polskapress.pl

    Lupus Media

    Iwona Błahuszewska - Kierownik Lupus Media
    tel. +48 85 748 74 23
    kom. 695 119 751
    e-mail: iwona.blahuszewska@polskapress.pl

    Tomasz Radzewicz - Lupus Media
    e-mail: tomasz.radzewicz@polskapress.pl

    Rafał Woliński - Lupus Media
    e-mail: rafal.wolinski@polskapress.pl

    Marek Masalski - Lupus Media
    e-mail: marek.masalski@polskapress.pl

    Regionalne Biuro Reklamy

    Anna Kalinowska - Specjalista ds. sprzedaży – Łomża
    tel. +48 86 216 64 64
    tel. kom +48 604 097 031
    e-mail: anna.kalinowska@polskapres.pl

    Urszula Paszko - Specjalista ds. sprzedaży - Bielsk Podlaski
    tel. +48 85 730 34 90
    tel. kom . +48 696 666 322
    e-mail: urszula.paszko@polskapress.pl

    Danuta Machanowska - Ełk
    Specjalista ds. sprzedaży
    tel. kom +48 695 119 718
    e-mail: danuta.machanowska@polskapress.pl

    Urszula Masłowska - doradca ds. ogłoszeń – Suwałki
    tel +48 87 566 57 26
    tel. kom +48 500 808 384
    e-mail: urszula.maslowska@polskapress.pl

    Ewelina Kardel - Specjalista ds. sprzedaży – Sokółka i Grajewo
    tel. +48 85 711 22 87
    tel. kom +48 695 992 108
    e-mail: ewelina.kardel@polskapress.pl

    Biuro Obsługi Klienta
    tel.: +48 85 748 96 02 - 03, fax: +48 85 748 96 06, e-mail: ogloszenia.bialystok@polskapress.pl
    Magdalena Sienkiewicz - kierownik biura obsługi klienta
    Aneta Derehajło - starszy doradca ds. ogłoszeń
    Anna Mojsiej - starszy doradca ds. ogłoszeń


    Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo