aip/dd/x-news
Finał Ligi Mistrzów 2018 youtube. Real - Liverpool 3:1 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu (wideo) AFP/EAST NEWS
Finał Ligi Mistrzów zachwycił kibiców. Real - Liverpool 3:1 zobacz bramki na youtube, gdzie obejrzeć skrót meczu.

Real Madryt trzeci raz z rzędu wywalczył puchar Ligi Mistrzów. W sobotę 26 maja "Królewscy" pokonali w finale 3:1 Liverpool. Dla "The Reds" był to wyjątkowo nieszczęśliwy mecz.

Piłkarze Realu Madryt dokonali nieprawdopodobnej sztuki - po raz trzeci z rzędu triumfowali w Lidze Mistrzów. W finale w Kijowie pokonali FC Liverpool 3:1 po meczu, w którym dramat mieszał się z (nieśmieszną dla "The Reds") komedią. O wyniku zdecydowały kontuzja Mohameda Salaha, fatalne błędy Lorisa Kariusa i mieszanka instynktu i szczęścia Garetha Bale'a.

Zobacz tutaj: MECZ REAL - LIVERPOOL 3:1 BRAMKI YOUTUBE. Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 Skrót meczu youtube (wideo)

W 23 minucie Roberto Firmino trafił w Ramosa, natomiast dobitkę Trenta Alexandra-Arnolda fenomenalnie obronił Keylor Navas. Po drugiej stronie boiska Karim Benzema trafił do siatki w 43 minucie poprawiając główkę Cristiano Ronaldo, ale był na spalonym. Po przerwie, gdy oba zespoły oswoiły się z wymuszonymi zmianami zaczęło się prawdziwe widowisko, a sygnał dał Francisco Isco trafiając w poprzeczkę.

Chwilę później padł gol. Kuriozalny zresztą. W 51 minucie Lori Karius złapał piłkę wrzucaną ze środka boiska po czym rzucił ją wprost na nogę stojącego tuż przed nim, właściwie odchodzącego już Benzemy, a ten kopnął ją do pustej bramki! Zdesperowany Liverpool szybko odrobił stratę.

Po rzucie rożnym w 55 minucie Sadio Mane wykorzystał zagapienie się obrońców Realu. Gra zaczęła przypominać wymianę ciosów. Real był bliższy szczęścia, ale Karius świetnie obronił strzał Isco. W 64 minucie był już jednak bezradny. Marcelo dośrodkował z lewej strony, a Gareth Bale genialną przewrotką dał "Królewskim" prowadzenie. Przepiękny gol... "The Reds" nie zamierzali jednak się poddawać i przejęli inicjatywę.

Real - Liverpool 3:1 bramki youtube. Finał Ligi Mistrzów 2018 Skrót meczu youtube (wideo)

W 69 minucie mógł być remis, ale Mane zabrakło centymetrów, gdy kopnięta po ziemi piłka trafiła dokładnie w słupek i odbiła się na przedpole. Real zaczął mieć problemy z wyjściem z pola karnego. Gdy już jednak wyszedł mógł rozstrzygnąć finał, ale Ronaldo za długo zwlekał ze strzałem i zamiast czystej sytuacji sam na sam pozwolił się zablokować obrońcy, a piłka przeleciała nad bramką.

Zobacz bramki tutaj: Real - Liverpool 3:1 - bramki, wynik, gole, skrót meczu, cały mecz YOUTUBE CDA Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 (wideo)

Liverpool szarpał i szukał swojej nadziei, natomiast Real wyczekiwał na kolejne szanse. Karius znów błysnął, a potem znów wpadł do bramkarskiego piekła. Bale kopnał piłkę z 40 metrów, a niemiecki bramkarz wpadł na absurdalny pomysł i... wpiąstkował ją do własnej bramki.

UEFA Champions League Final: Real Madrid vs. Liverpool