Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Ryszard Andrzejewski (piłkarski działacz, były prezes czwartoligowej Victorii Łyski): - Cieszę się, że wreszcie temat ujrzał światło dzienne. Sterowanie rozgrywkami przez przesa Podl. ZPN Witolda Dawidowskiego miało miejsce także w stosunku do Victorii. Prezes powiedział, że zdegraduje mój zespół do okręgówki. A było to po tym, jak na walnym zebraniu podpisałem się pod votum nieufności wobec poprzedniego zarządu Podl ZPN. I co się stało? Sędziowie tak sędziowali, żebyśmy nie zdobywali punktów i w konsekwencji spadliśmy do niższej ligi. Jerzy Bołtuć (trener czwartoligowej drużyny Hetmana Białystok): - Trzeba by wszystkie sprawy podlaskiej piłki nożnej rzetelnie wyjaśnić. Nie może być niedomówień. W swojej pracy trenerskiej wielokrotnie spotykałem się ze złym sędziowaniem, które wynikało z nieudolności arbitrów. Były także przypadki, co gorsza, w futbolu młodzieżowym, sędziowania stronniczego, sprzyjania jednej z drużyn. Gdzie jest w tym wypadku etyka trenerów, działaczy czy nawet rodziców? Jerzy Kruszyński (wiceprezes Warmii Grajewo): - Jestem zaskoczony wiadomościami, że ktoś ustawiał mecze. Jak obserwuję rozgrywki w III i IV lidze to widzę żenujący poziom sędziowania i częste ich błędy. Nie będę komentował plotek, że prezes Witold Dawidowski rzekomo miałby nakłaniać nas do porażki w meczu z Mlekovitą. To są oszczerstwa.Takiego tematu nie było. Bogdan Jurgielewicz (były trener Krypnianki Krypno): - Cała sprawa godzi w dobre imię Krypnianki gdzie wszyscy pracują społecznie. Tego się natomiast nie zauważa. Cała sprawa jest wyssana z palca. Możecie nam i sobie pomóc O tym, że podlaska piłka nie jest wolna od "przekrętów" nie ulega wątpliwości, dla każdego kto ma lub miał z nią jakiś kontakt. Ale, żeby udowodnić niecne zamiary, czy przestępstwo trzeba mieć dowody. Dlatego mamy prośbę do wszystkich, którzy posiadają informacje o złych rzeczach dziejących się na naszych boiskach i wokół nich. Dzwońcie, piszcie do nas! Razem możemy to zmienić. TELEFON DO REDAKCJI: (085) 748 74 80 E-MAIL: ksokolski@wspolczesna.pl mklimaszewski@wspolczesna.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama