(KS)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Andrzej Olszewski został przywrócony dla kadry pierwszego zespołu białostockiej Jagiellonii. Wczoraj 30-letni bramkarz trenował już z drugoligową drużyną.
  - Andrzej poprosił mnie o rozmowę - mówi trener żółto-czerwonych Adam Nawałka. - W poniedziałek spotkaliśmy się i wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy.
  Miesiąc temu, po meczu z Piastem Gliwice, Olszewski wspólnie z Jackiem Chańko oraz Dariuszem Łatką przesunięty został do czwartoligowych rezerw. Nałożono na nich także kary finansowe. Olszewskiemu (który w spotkaniu z Piastem siedział na ławce rezerwowych) zarzucono "niewłaściwe podejście do zagadnienia rywalizacji w zespole i przenoszenie swojego osobistego niezadowolenia na kolektyw drużyny". Zawodnik długo nie zgadzał się z tą argumentacją.
  - Ton i forma moich wypowiedzi podyktowane były emocjami, które w tym momencie wzięły górę - głosi oficjalne oświadczenie piłkarza, które zostało zawarte w komunikacie prasowym Jagiellonia SSA.
  Przypomnijmy, że po tygodniu od nałożenia kary, do kadry pierwszej drużyny przywrócony został Łatka. Obecnie "na zesłaniu" przebywa zatem jedynie Chańko.
  - Nie ma trudnych spraw. Jeżeli są tylko chęci, to można osiągnąć porozumienie. Świadczą o tym przykłady Darka i Andrzeja. Jeżeli Jacek poprosi mnie o rozmowę, na pewno nie odmówię - zaręcza Nawałka.
  Tymczasem Olszewskiego czeka ciężkie zadanie, by przekonać do siebie szkoleniowca.
  - Ostatnie mecze pokazują, że na chwilę obecną numerem jeden wśród bramkarzy jest Adam Stachowiak. A jest jeszcze Andrzej Krzyształowicz. Mamy trzech dobrych zawodników na tę pozycję. Zdrowa rywalizacja między nimi może przynieść same pozytywne efekty - podkreśla Nawałka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Najlepsze firmy zatrudniają na Podlasiu. Sprawdź, co czeka na Ciebie

   Najlepsze firmy zatrudniają na Podlasiu. Sprawdź, co czeka na Ciebie

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent