Zwiń

Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Totalnie zdołowany murawę boiska opuszczał Paweł Kapsa. Bramkarz KSZO nie poniósł winy przy żadnym straconym golu, ale jak tyle razy sięga się do siatki, to marna pociecha. Pamięta pan, kiedy ostatni raz puścił tyle bramek? - spytaliśmy zawodnika KSZO. Paweł Kapsa: - Nigdy w życiu nie przepuściłem sześciu goli. Co się dzisiaj stało? - Nie ma pojęcia. Tuż przed przerwą dostaliśmy pierwszą bramkę. W 47 minucie drugą. Przegrywając 0:2 otworzyliśmy się. Ale nie można grać tak, że zawodnicy Jagiellonii stwarzają dziesięć dogodnych sytuacji strzeleckich w ciągu pół godziny meczu. Wiedzieliście chyba, że stałe fragmenty gry są silną stroną rywali? - Tak. Ale stałe fragmenty są także naszą silną bronią. To znaczy były do tej pory. Cały czas krzyczy się, żeby nie faulować przed polem karnym. A tu faul, faul, faul. I to na dodatek w sytuacji, kiedy na własnej połowie mamy przewagę trzech zawodników. Tak nie może być. Sami spowodowaliśmy, że przeciwnicy mieli wiele okazji do dośrodkowań. A zawodnicy Jagiellonii potrafią rzucić ekstra piłkę.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.