Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Piłkarze Jagiellonii za mecz z KSZO zasługują na dobre oceny. Najwyższe noty otrzymują od nas Jacek Markiewicz oraz Paweł Sobolewski. Obaj po 5,5. Markiewicz nie dość, że zdobył dwie bramki, to doskonale wywiązywał się z roli środkowego obrońcy. Sobolewski rozegrał kapitalne spotkanie. Na lewym skrzydle był nie do zatrzymania. Miał udział przy pięciu golach! Popularny "Sobolek" jest naprawdę w wielkiej formie.
    "Piątkę" przyznajemy Przemysławowi Kuligowi. Kulig strzelił niezwykle ważną bramkę, otwierającą wynik spotkania. Ale brawa należą mu się za postawę w całym meczu. Twardo walczył w defensywie. Inicjował wiele kontrataków Jagi. "Dziki" udowadnia, że zasługuje na grę w pierwszej jedenastce.
    Po 11. ligowych meczach pierwsze miejsce w Rankingu Współczesnej Na Najlepszego Zawodnika Jagiellonii zajmuje Markiewicz. Kapitan Jagiellonii zgromadził do tej pory 39,5 pkt (skala ocen za jedno spotkanie 0-6). Gonią go Dariusz Łatka, Łukasz Nawotczyński oraz Sobolewski. Dodajmy, że ten ostatni rozegrał jeden mecz mniej od wyprzedzających go kolegów.