Punkt i niedosyt siatkarzy z Hajnówki

Redakcja
Wygrali dwa sety, zdobyli punkt, ale został niedosyt. OSiR Hajnówka pojechał do Świdnika pokonać jedną z najlepszych drużyn I ligi i był tego bliski.

Przez cztery sety na przemian oba zespoły zyskiwały przewagę i pewnie wygrywały "swoje" partie. W naszej ekipie wszyscy grali nieźle, a na szczególne pochwały zasłużyli Łukasz Babińczuk i Maciej Wołosz.
W tie-breaku rozgorzała dramatyczna walka, niestety przegrana przez gości. Swoją rolę odegrali w niej arbitrzy. Michał Gago z Warszawy zmienił raz decyzję pod wpływem protestów graczy Avii, a przy stanie 13:13 odgwizdał Wołoszowi uderzenie w siatkę, podczas gdy piłka ewidentnie po bloku wyszła na aut. - Z gry jesteśmy zadowoleni, wynik mógł być lepszy - mówi trener OSiR-u Jacek Wesołowski.
Trochę pechową porażkę rekompensuje dobra wiadomość zza kulis zespołu. Firma Pronar zdecydowała się sponsorowanie drużyny, co oznacza koniec kłopotów organizacyjnych.
(miłk)Avia Świdnik - OSiR Hajnówka 3:2 (21:25, 25:19, 17:25, 25:14, 16:14)
OSiR: Malczewski, Wołosz, Aleksandrowicz, Łyczko, Gołębski, Babińczuk, Saczko (libero) oraz Skrzypkowski, Iwaniuk, Zrajkowski.**