Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Bieda nie zajrzy im w oczy

  Bieda nie zajrzy im w oczy

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Nie zawiedli się ci siatkarscy kibice, którzy nie tracili nadziei na pozyskanie nowego sponsora przez pierwszoligowy zespół OSiR-u Hajnówka. Dziś w narewskiej firmie Pronar prawdopodobnie dojdzie do sfinalizowania rozmów i podpisania umowy.
  Przypomnijmy, że Pronar jest już strategicznym sponsorem drugoligowych siatkarek AZS-u Białystok. Fani tej drużyny mogą być jednak spokojni. Finansowanie zespołu z Hajnówki nie oznacza odebrania choćby złotówki z kwoty, jaka co miesiąc wpływa na konto akademickiego klubu ze stolicy Podlasia.
  Władze Pronaru ostateczną decyzję o wsparciu hajnowian podjęły jeszcze przed ich meczem w Świdniku. Dziś powinny natomiast zakończyć się negocjacje między dyrektorem OSiR-u i trenerem zespołu Markiem Antoniukiem oraz Janem Czerniakiewiczem, wiceprezesem rady właścicieli firmy z Narwi (nieco "poważniejsza" odmiana rady nadzorczej). Pronar postawi swojemu nowemu partnerowi określone warunki, jak na przykład osiągnięcie konkretnego celu sportowego.
  Zadecyduje rozmowa
  - W tej chwili jeszcze nie wiem jakie to będą warunki. Zadecyduje o tym wtorkowa rozmowa z Markiem Antoniukiem. Umowę prawdopodobnie podpiszemy na czas nieokreślony, chcemy też wejść w nazwę drużyny - mówi Jan Czerniakiewicz.
  - Stać nas na wiele w tej lidze. Jednak najtrudniej jest w tej chwili, gdy mamy duże kłopoty z kontuzjami. Kiedy się skończą, będziemy mogli zaprezentować pełnię naszych możliwości - mówi Marek Antoniuk.
  Podbudowani
  Wiadomość o decyzji nowego sponsora wyraźnie podbudowała siatkarzy. W Świdniku zagrali dobre spotkanie, pechowo przegrywając z Avią, jednym z lepszych zespołów ligi. Szansa na zwycięstwo była spora.
  - Dobrze zagraliśmy, ale nie ma co składać gratulacji, bo przecież schodziliśmy z parkietu pokonani - powiedział Antoniuk.
  Miłosz Karbowski

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama