Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Andrzej Olszewski wie na czym stoi

  Andrzej Olszewski wie na czym stoi

  (KS)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Jagiellonia z jednej strony szuka wzmocnień, z drugiej zaś żegna się z kilkoma swoimi zawodnikami.
  Wczoraj w klubie trwały rozmowy z piłkarzami wystawionymi na listę transferową. Oficjalne stanowisko ma zostać przedstawione w najbliższych dniach. Jednak zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami znajdą się tam prawdopodobnie nazwiska: Andrzeja Olszewskiego, Roberta Kolasy, Krzysztofa Zalewskiego, Tomasza Pawlaka, Łukasza Kubika oraz Jacka Chańki. Dołączyli oni tym samym do Adama Kompały i Andrzeja Krzyształowicza, którym Adam Nawałka już wcześniej podziękował za współpracę.
  We wtorek z prezesami rozmawiał m.in. Olszewski. - Dowiedziałem się, że mogę rozglądać się za nową drużyną - mówi bramkarz Jagi. - Zapewniono mnie, że otrzymam przy tym pomoc ze strony klubu. Zobaczymy, jak to będzie. Na razie nie podejmowałem żadnych rozmów z innymi zespołami, ponieważ czekałem jak rozwinie się sytuacja w Jagiellonii. Teraz już wiem na czym stoję.
  Olszewski zatem może zacząć rozglądać się za nowym pracodawcą. Nam nieoficjalnie udało się ustalić, że w swoim składzie "Olsziego" chętnie widzieliby drugoligowi rywale żółto-czerwonych - Kujawiak Włocławek oraz Widzew Łódź.
  Pomoc jagiellończykom w znalezieniu nowych klubów ma zapewnić m.in. Janusz Olędzki (związany do niedawna z Legią), który w białostockim klubie będzie pełnił rolę menadżera.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama