Rozmowy transferowe w toku

  Rozmowy transferowe w toku

  (KS)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Szefowie Jagiellonii są bliscy porozumienia z Damianem Staniszewskim. W piątek powinna wyjaśnić się także sprawa pozyskania Krzysztofa Kozika. Zaawansowane rozmowy toczą się również na temat Madrina Piegzika.
  Kozik jest zawodnikiem Piasta Gliwice. O jego pozyskanie Jagiellonia stara się od dawna. 23-letni bramkarz już jakiś czas temu powiedział "tak". Teraz jednak zmienia zdanie. Próbuje odwlec transfer do końca sezonu. Tłumaczy to względami osobistymi. A Jagiellonia - po rezygnacji z usług Andrzeja Olszewskiego oraz Andrzeja Krzyształowicza - potrzebuje piłkarza na tę pozycję już teraz. W piątek ma zapaść ostateczna decyzja, czy Kozik przejdzie zimą do Jagiellonii, czy nie.
  Na wypadek gdyby pozostał w Gliwicach, białostoczanie przygotowują wariant awaryjny. Poważnie rozważane jest pozyskanie rezerwowego bramkarza krakowskiej Wisły Adama Piekutowskiego (Jaga interesowała się nim już latem).
  Jagiellończycy są z kolei bardzo bliscy sfinalizowania kontraktu z Damianem Staniszewskim z Kujawiaka Włocławek. 26-letni zawodnik jest zdecydowany na podpisanie kontraktu.
  Kujawiak chce jednak zatrzymać swojego najlepszego strzelca (6 goli w rundzie). - Damian był dzisiaj na rozmowach z szefami naszego klubu i na pewno zostaje we Włocławku - kategorycznie stwierdza rzecznik prasowy Kujawiaka Rafał Maślanka.
  Jednak rzecznik swoje, a piłkarz swoje. - Praktycznie jestem już zdecydowany - mówi nam Staniszewski mogący grać tak w ataku, jak i na lewym skrzydle. - Czuję do Kujawiaka sentyment. Chcę jednak przejść do Jagiellonii i walczyć z nią o awans do ekstraklasy. Sprawa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach.
  A na to rozstrzygnięcie zawodnik czeka ze spokojem. Zapewniają mu to odpowiednie punkty zawarte w jego kontrakcie. Nad przebiegiem transferu czuwa menedżer Piotr Tyszkiewicz. Dodajmy, że pilotował on także transfery Michała Trzeciakiewicza oraz Remigiusza Sobocińskiego. Mimo propozycji z ekstraklasy, wszystko wskazuje na to, że Staniszewski podąży ich śladem i zamieni Włocławek na Białystok.
  W piątek miało także dojść do decydujących rozmów z 27-letnim Madrinem Piegzikiem ze Szczakowianki Jaworzno. Lewy pomocnik miałby trafić do Jagiellonii na zasadzie transferu bezgotówkowego. Piegzik był jednak wczoraj umówiony na rozmowy z szefami jaworzańskiego klubu - jak nas poinformowano - w sprawie "przedłużenia kontraktu". Do zamknięcia wydania nie udało się nam ustalić, jak owe rozmowy się potoczyły.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Najlepsze firmy zatrudniają na Podlasiu. Sprawdź, co czeka na Ciebie

   Najlepsze firmy zatrudniają na Podlasiu. Sprawdź, co czeka na Ciebie

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent