Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Wielki pech Patrycji

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Jeśli Pronar-Zeto-AZS Białystok awansuje do I ligi, już teraz wiadomo, że będzie to droga przez mękę. Praktycznie pół zespołu ma poważne kłopoty ze zdrowiem.

  Od dawna nie gra Anna Prokop (uraz kolana). Z bólem ścięgna Achillesa cały czas zmaga się Natalia Tobolska. Gra Iwona Gosko, choć jej kolano jest prawie pozbawione więzadeł i lekarze boją się podjąć wykonania operacji. Wszystkich kibiców dobiła natomiast ostatnia kontuzja Patrycji Klekotki.
  Gdy 19-letnia skrzydłowa staje na zagrywce, serca męskiej części widowni zaczynają bić szybciej. Tydzień temu niemal stanęły, gdy śliczna Patrycja z grymasem bólu opuściła boisko w czasie meczu z AZS AWF Warszawa.
  - Nieszczęśliwie spadłam po ataku. Nastąpił "przeprost w kolanie" i zerwałam więzadła. Miałam nadzieję, że po zagojeniu się, za miesiąc wrócę na boisko, ale dziś lekarz powiedział mi, że czeka mnie przerwa do końca sezonu. Za cztery tygodnie będzie operacja, a potem długa rehabilitacja - mówiła nam wczoraj, mimo wszystko nadal pogodna, Klekotka. Wcześniej lekarze ściągnęli jej z kolana pół litra wody. Zawodniczce zostaje skupić się na nauce. Od października jest studentką I roku architektury wnętrz.
  Patrycja w ostatnich tygodniach złapała wielką formę. Jej absencja jest tym bardziej bolesna dla drużyny. Pronar-Zeto-AZS musi teraz próbować uzupełnić skład.
  - Rozesłaliśmy wiadomość do znajomych z Polski, że szukamy siatkarek. Możemy jednak pozyskać tylko zawodniczki, niezgłoszone oraz te z niższych lig - mówi menadżer AZS-u Wojciech Piotrowski.
  Miłosz Karbowski

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama