Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Noworoczny apetyt

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Pewny triumf siatkarek Pronaru, niespodzianka w wykonaniu panów z klubu o tej samej nazwie oraz sensacja sprawiona przez dziewczęta ze WSAP-u. To noworoczne życzenia kibiców z Podlasia.

  Pronar-Zeto-AZS Białystok podejmuje Politechnikę Radom. W hali Akademii Medycznej jeszcze nikt punktów nie zdobył i można się zakładać, że i tym razem nasz lider II ligi zgarnie cały komplet. Najlepiej jak najszybciej i... bezurazowo, bo kadra akademiczek ostatnio mocno wyszczuplała.
  Drugoligowe siatkarki WSAP-u Białystok zagrają natomiast z wiceliderem - AZS AWF Warszawa, z którym w ciągu ostatniego roku przegrywały pięciokrotnie. - Zadowoli nas każdy zysk:punkt, dwa..., a najlepiej trzy - mówi trener WSAP-u Artur Sakowicz.
  Siatkarze Pronaru AD 2006 zaczynają wyjazdem do Bełchatowa. Liczą na rewanż za bolesną porażkę 0:3 w inauguracyjnym meczu sezonu.
  Termin spotkania przypada dzień po święcie Trzech Króli, czyli na prawosławne Boże Narodzenie. Dlatego do Bełchatowa nie pojadą: Andrzej Iwaniuk, Artur Maksymiuk i Daniel Saczko. Na ławce trenerskiej zabraknie Marka Antoniuka - choć jest katolikiem, co roku kosztuje kutię, prosforę i kompot z suszu u prawosławnych teściów.
  - Ja nie gram, więc moja absencja nie jest taka istotna. Zespół jest tak poustawiany, że nie ma wątpliwości kto i jak ma grać - mówi Antoniuk. - Chłopcy są w dobrej formie. W końcu trzeba zacząć częściej wygrywać. Skra jest silna, ale w naszym zasięgu. Najważniejsze by dobrze przyjmować zagrywkę.
  Poza prawosławną grupą i kontuzjowanym Grzegorzem Szu-mielewiczem, wszyscy jadą po punkty. Także Kamil Łyczko, który ostatnio przechodził zapalenie ucha. Na treningach zatykał je dzielnie watą i choróbsko szczęśliwie przeszło.
  Miłosz Karbowski

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama