Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Krzysztof Sokólski

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Grzegorz Kiełsa rozpoczyna karierę na zawodowym ringu. Były już pięściarz białostockiego Hetmana 9 marca stoczy w Kanadzie pierwszą profesjonalną walkę.
  - W grudniu Grzesiek przyszedł do mnie i powiedział, że wyjeżdża do Kanady. Ma tam kolegę i ten załatwi mu jakąś pracę - wspomina prezes Hetmana Bogdan Kościuczyk.
  Kiełsa rzeczywiście pojechał do Kanady, ale nie zrezygnował z boksu. Za tydzień w Mississauga zadebiutuje w gronie zawodowców - w kategorii ciężkiej zmierzy się z Amerykaninem Mike’em Jonesem. 22-letni Jones stoczył dotychczas pięć walk - dwie wygrał, trzy przegrał.
  Hetman stracił swojego czołowego zawodnika. Na jego przejściu na zawodowstwo nie zarobił złamanego centa. - Polskie grupy mają obowiązek płacić amatorskim klubom 10 tysięcy złotych za wyszkolenie pięściarza. Ale kiedy zawodnicy wyjeżdżają za granicę, to jesteśmy praktycznie bezsilni. Jak Aleksy Kuziemski zdecydował się na zawodowstwo też nie otrzymaliśmy ani grosza. Tak czy inaczej życzę Grzesiowi jak najlepiej. Czy mu się powiedzie na profesjonalnym ringu dzisiaj trudno powiedzieć - podsumowuje Kościuczyk.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama