Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Krzysztof Sokólski

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Czy będzie to ostatni weekend w województwie podlaskim bez spotkań ligowych? Odpowiedź zależy w głównej mierze od pogody. Póki co wciąż musimy zadowalać się informacjami ze sparingów.
  Drugoligowa Jagiellonia formy szuka za granicą. W czwartek białostoczanie trenowali na boisku ze sztuczną murawą w Grodnie. Na Białoruś wracają w sobotę, by zagrać tam mecz towarzyski. Rywalem będzie Niemen Grodno. Spotkanie złożone z czterdziestopięciominutowych tercji ma rozpocząć się o 12.
  Z naszych trzecioligowców w najbliższych dniach zagra tylko ŁKSBrowar Łomża. W sobotę ekipa Jerzego Engela jr. zmierzy się w Płocku z Turem Turek. Wolne mają piłkarze suwalskich Wigier. Podobnie jak zawodnicy Mlekovity Wysokie Mazowieckie.
  - Po raz pierwszy tej zimy na sobotę i niedzielę nie zaplanowaliśmy żadnych zajęć - mówi trener Tadeusz Gaszyński. - Dałem odetchnąć chłopakom, bo potem na wolne dni nie będzie czasu. Przed nami wyczerpująca runda.
  "Mleczni" odpoczną tylko do poniedziałku. Wtedy wyjeżdżają do Warszawy, by rozegrać grę kontrolną z czwartoligowym War-Polem Narwią Ostrołęka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama