Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Przemysław Sarosiek

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Dopiero 1-2 kwietnia ruszą piłkarskie rozgrywki ligowe w naszym regionie. Wczoraj Podlaski Związek Piłki Nożnej zadecydował o przesunięciu futbolowej inauguracji.
  Członkowie podlaskiego ZPN zadecydowali, by mecze 1/8 finału Pucharu Polski zaplanowane na 22 marca odbyły się 12 kwietnia (środa). Działacze przełożyli także drugą wiosenną kolejkę ligową, która miała być rozgrywana 25 i 26 marca.
  Spotkania IV ligi, klasy okręgowej i A klasy rozegrane zostaną 19 kwietnia. Zkolei mecze juniorskie zaplanowane na 25-26 marca mają odbyć się 17 maja. - Powodem jest zimowa pogoda. Nawet jeśli za kilka dni ociepli się, a na to się nie zanosi, to i tak potrzeba trochę czasu, żeby obeschły boiska. Nie chcemy, by piłkarze grali na błocie i niszczyli remontowane kosztem wielu wyrzeczeń murawy - powiedział Henryk Pasierski, wiceprezes Podlaskiego ZPN.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama