Jagiellonia - Lechia 0:3. Porażka na Stadionie Miejskim (zdjęcia)

mck
Pogromem Jagiellonii zakończył się mecz w Białymstoku z Lechią. Drużyna Michała Probierza przegrała aż 0:3 na własnej murawie.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo. Pierwszy gol w spotkaniu padł dopiero w 66. minucie, gdy Mak, otrzymując piłkę po dośrodkowaniu Kuświka, pokonał pewnie Drągowskiego. Było 1:0 dla Lechii.

Drugi gol padł w 76. minucie. Strzelcem był były zawodnik Jagiellonii, Maciej Makuszewski. Zwodem obszedł Modelskiego, następnie zszedł na prawą nogę i kapitalnie uderzył piłkę, pozostawiając Drągowskiego bez szans.

Bramka na dobicie zespołu z Białegostoku padła w doliczonym czasie gry. W 91. minucie z wolnego dograł Borysiuk, w polu karnym wyskoczył do piłki tylko Kuświk i zanotował drugą swoją bramkę w tym meczu, ustalając ostateczny wynik spotkania na 3:0 dla Lechii.