Jagiellonia Białystok - Karabach Agdam 1:0. Zwycięstwo po przegranej

(mck)
Jagiellonia Białystok - Karabach Agdam 1:0
Jagiellonia Białystok - Karabach Agdam 1:0 Archiwum
Jagiellonia Białystok, po przegranym spotkaniu z SG Wattenscheid, podniosła się i wygrała 1:0 z azerskim Karabachem Agdam.

W sobotę, 23 stycznia, Jagiellonia Białystok rozegrała dwa mecze towarzyskie na zgrupowaniu w Turcji. W drugim meczu pokonała 1:0 mistrza Azerbejdżanu, Karabach Agdam. Zwycięską bramkę dla żółto-czerwonych zdobył w 80. minucie Fiodor Cernych.

Podopieczni Michała Probierza podnieśli się po przegranej w poprzednim meczu. Z niemieckim zespołem SG Wattenscheid przegrali 2:1. Bramkę dla Jagiellonii zdobył Marek Wasiluk w 31. minucie. Rywalom Jagi udało się jednak wyrównać wynik w końcówce pierwszej połowy, a potem, w drugiej części spotkania, zdobyć zwycięskiego gola.

Piłkarze Jagiellonii trenują obecnie w tureckim, przygotowując się do rundy wiosennej Ekstraklasy. 14 lutego zmierzą się w Warszawie z Legią.

Jagiellonia Białystok - Karabach Agdam (Azerbejdżan) 1:0 (0:0)

Gole: Cernych 80'

Jagiellonia: Bartłomiej Drągowski - Matija Sirok, Sebastian Madera, Gutieri Tomelin, Piotr Tomasik - Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Taras Romanczuk (75' Rafał Grzyb), Karol Mackiewicz (75' Karol Świderski, 80' Marek Wasiluk) - Konstantin Vassiljev (75' Piotr Grzelczak) - Fiodor Cernych.

Karabach (skład wyjściowy): İbrahim Şehiç, Bədavi Hüseynov, Ansi Aqolli, Maksim Medvedev, Rəşad Sadığov, Coşqun Diniyev, Rahid Əmirquliyev, Mahir Mədətov, Dani Quintana, Muarem Muarem, Richard Almeyda.