FC Barcelona - PSG 6-1 YouTube - wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017

AIP/dd
FC Barcelona - PSG 6-1 YouTube -wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017.
FC Barcelona - PSG 6-1 YouTube -wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017. AFP / East News
Mecz FC Barcelona - PSG na YouTube. Zobacz-wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017.

FC Barcelona - PSG 6-1 YouTube -wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017. Nieprawdopodobny mecz na Camp Nou. W 88 minucie Barcelona potrzebowała do awansu trzech goli i dopięła swego w 95! PSG w ciężkim szoku. W ćwierćfinale zagra też Borussia Dortmund z Łukaszem Piszczkiem w składzie.

FC Barcelona - PSG 6-1 YouTube -wszystkie bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017

Barcelona
wychodząc na swój stadion była w sytuacji krytycznej, ale - biorąc pod uwagę jej gigantyczne możliwości - nie beznadziejnej. Aby doprowadzić do dogrywki potrzebowała czterech goli i już w pierwszej połowie zrealizowała 50 procent swojego planu, w czym pomógł jej Layvin Kurzawa strzelając kuriozalną bramkę samobójczą.

Mecz FC Barcelona - PSG YouTube - bramki, gole, skrót meczu 8.03.2017

Jeszcze dziwniejsza sytuacja miała miejsce wkrótce po przerwie, gdy Thomas Meunier przewrócił się o własne nogi, a przez niego padł Neymar, co oznaczało rzut karny (podyktowany dopiero na wniosek sędziego bramkowego) i wykorzystany przez Leo Messiego. Dosłownie sekundy później Edinson Cavani trafił w słupek, ale w 62 minucie ten sam zawodnik posłał już piłkę do siatki! A to oznaczało, że Barcę od awansu dzieliły znów trzy gole! Beznadzieja? Absolutnie nie!

Mecz PSG - Barcelona 4:0 BRAMKI YOUTUBE 14.02.2017 (wideo)

FC Barcelona vs PSG 6-1 - wszystkie bramki na YouTube

W 88 minucie strzeliła pierwszego, w 90 drugiego, a sędzia doliczył pięć minut! W trzeciej z nich na murawę wszedł Grzegorz Krychowiak i stał się świadkiem historii, chociaż nie takiej, o której marzył. Po centrze z rzutu wolnego uderzeniem z woleja Sergi Roberto dokonał cudu i wyrzucił paryżan z Champions League! W rozgrywanym równolegle meczu w Dortmundzie bilans wyrównał się niemal od razu.

Borussia odrobiła stratę błyskawicznie, niemal dokładnie w tej samej chwili, gdy padła pierwsza bramka w Barcelonie. Im dalej w las tym Benfica była bardziej stłamszona i ostatecznie pogrążona została w ciągu pierwszego kwadransa drugiej połowy. Przy golu na 2:0 asystą zapisał się Łukasz Piszczek.

Barcelona vs PSG 6:1 - bramki, gole, skrót meczu na YouTube