Napoli - Crotone 2:0 wszystkie bramki Youtube 20.05.2018 Skrót meczu, gol Arkadiusz Milika [Youtube wideo]

mac
Napoli - Crotone 2:0 wszystkie bramki Youtube 20.05.2018
Napoli - Crotone 2:0 wszystkie bramki Youtube 20.05.2018 Archiwum
Mecz Napoli - Crotone FC. Wszystkie bramki dostępne na Youtube. Zobacz gola Arkadiusza Milika 20.05.2018 Skrót meczu, gole, bramki dostępne w internecie za darmo.

Napoli - Crotone 2:0 Wszystkie bramki online Youtube - skrót meczu, gol Milika [YouTube wideo]

Arkadiusz Milik rozpoczął strzelanie w meczu Napoli z Crotone FC. Bramka otwierająca wynik padła w 23. minucie spotkania. Jego drużyna wygrała z ligowym rywalem 2:0. Drugi gol padł po strzale Joségo Callejóna 2 32. minucie.

Zobacz wszystkie bramki meczu z 20 maja 2018. Skrót, gole i najlepsze sytuacje dostępne w internecie.

Napoli - Crotone 2:0 Bramki na Youtube 20-05-2018 Skrót mecz, gol Milika. Wszystkie bramki Youtube online

Napoli kończy sezon w Serie A jako wicemistrz Włoch. Drużyna Milika i Zielińskiego jest na 2. miejscu tabeli z dorobkiem 91 punktów.

Bereszyński opuści latem Sampdorię? W kolejce czekają Napoli i Inter (lektor)