dd
Real - Liverpool 3:1 bramki youtube. Finał Ligi Mistrzów 2018 Skrót meczu youtube (wideo) East News
Finał Ligi Mistrzów zachwycił kibiców. Real - Liverpool 3:1 zobacz bramki na youtube, gdzie obejrzeć skrót meczu.

To był mecz godny finału Ligi Mistrzów. Nie zabrakło emocji, kontuzji, które wymuszały nagłe zmiany i - co najważniejsze - pięknych bramek

Zobacz bramki tutaj: Real - Liverpool 3:1 - bramki, wynik, gole, skrót meczu, cały mecz YOUTUBE CDA Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 (wideo)

Pierwsza połowa nie zachwycała. Nie doczekaliśmy się również bramek. Nie obyło się jednak bez kontuzji. Mohamed Salah i Daniel Carvajal musieli przedwcześnie opuścić boisko. Obaj zrobili to ze łzami w oczach.

Zobacz tutaj: MECZ REAL - LIVERPOOL 3:1 BRAMKI YOUTUBE. Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 Skrót meczu youtube (wideo)

Dla Liverpoolu był to z kolei pierwszy finał od 11 lat. „Królewscy” zdobyli Puchar Europy już 12 razy. „Los Blancos” byli w finałach jeszcze trzy razy.

UEFA Champions League Final: Real Madrid vs. Liverpool

Pierwszego gola dla Realu strzelił Benzema. Wszystko dzięki błędowi Kariusa, który wyrzucił piłkę praktycznie pod nogi przeciwnika. Na odpowiedź Liverpoolu nie trzeba było długo czekać. W 55. minucie po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Mane.

W 64. minucie chyba najpiękniejszego gola tej edycji Ligi Mistrzów zdobył Gareth Bale. Walijczyk po dośrodkowaniu Marcelo przewrotką zapewnił prowadzenie Realowi.

Trzeciego gola Liverpoolowi wbił ponownie Bale. W 83 minucie strzelił niezwykle mocno z około 30 metrów i Karius był bezradny.