dd
NIEMCY - MEKSYK 0:1 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 17.06.2018, zobacz gola Lozano youtube Archiwum
Mecz Niemcy - Meksyk zakończył się wynikiem 0:1. Zobacz wszystkie bramki na youtube.

Meksykanie zaatakowali od pierwszej minuty. Na początku było trochę problemów ze skutecznością, ale na pewno zaskoczyło to Niemców. Bramkarz Mistrzów Świata miał sporo roboty.

Po kilkunastu minutach dominowali już Niemcy, ale Meksykanie wciąż atakowali, szukając okazji głównie w kontrach. I właśnie dzięki jednej z nich Meksyk strzelił Niemcom bramkę.

W 35. minucie dzięki zespołowej akcji bramkę do niemieckiej siatki skierował Lozano. Niemcy rzucili się do odrabiania strat, ale do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

Druga połowa również była ciekawa i każda z drużyn miała szansę na strzelenie gola. Niemcy cisnęli, ale gola nie udało już im się zdobyć.