agada
Polska - Senegal 1:2 bramki online. Wszystkie gole, skrót meczu, powtórka youtube. Zobacz gola Krychowiaka [19.06.2018] Archiwum
Polska - Senegal 1:2. To nie był nasz mecz. Dwa pierwsze gole strzelone zostały przez Senegal. Polska dopiero w drugiej połowie zaczęła walczyć. Zobacz powtórkę gola Krychowiaka! Wszystkie bramki, powtórka, skrót meczu youtube online.

Polska - Senegal 1:2 bramki online. Wszystkie gole, skrót meczu, powtórka youtube [19.06.2018]

Polska rozegrała o 17.00 we wtorek swój pierwszy mecz na mundialu MŚ 2018. Rywalem był Senegal. Przeciwne drużyny spotkały się na stadionie Spartaka w Moskwie. Jaki wynik meczu Polska - Senegal? Zobacz wszystkie bramki, gole, skrót meczu, powtórkę youtube online.

Pierwsza połowa była niezbyt pocieszająca dla Polaków. Senegal zdobył gola. W 38’ Thiago Cionek strzelił gola. Jak do tego doszło? Jak padł gol? Senegalczycy ruszyli z kontrą i na strzał zza pola karnego zdecydował się Sadio Mane. Piłka otarła się od Thiago Cionka, po czym wpadła do siatki przy prawym słupku. Wojciech Szczęsny wzrokiem odprowadził piłkę...

W drugiej połowie Senegalczycy strzelili kolejnego gola. W 61’ strzelił M'Baye Niang.

Całe szczęście w 86' Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę po uderzeniu głową! Brawo Polacy. Doliczone zostały cztery minuty, niestety mecz zakończył się zwycięstwem Senegalu. Polska przegrana.

Trwa mecz Polska - Senegal. Białostoccy kibice zgromadzeni w strefie kibica przed teatrem dramatycznym, gorąco dopingują naszych piłkarzy.

Strefa Kibica w Białymstoku. Mecz Polska - Senegal. Kibice d...