dd
PORTUGALIA - HISZPANIA 3:3 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 15.06.2018, zobacz wszystkie gole youtube Archiwum
Mecz Portugalia - Hiszpania zakończył się wynikiem 3:3. Zobacz wszystkie bramki na youtube.

Co to był za mecz! Starły się dwie futbolowe potęgi z półwyspu iberyjskiego. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. To było prawdziwe święto futbolu!

Wynik otworzył już w 4 minucie Ronaldo, który zamienił karnego na gola. Hiszpania rzuciła się do odrabiania strat. W końcu na polu karnym portugalskich obrońców kilkoma zwodami pokonał Costa i był remis!

Tuż przed przerwą prowadzenie dla Portugalii zdobył niezawodny Ronaldo. Strzelił sprzed pola karnego, Gea nie złapał piłki i wpadła ona do bramki.

Po przerwie, już w 55 minucie kolejnego gola zdobył Costa. Wszystko dzięki dobremu podaniu Busquetsa. Trzy minuty później z półwoleja huknął Nacho i już było 2:3.

Gdy wydawało się, że już jest po wszystkim, w 86 minucie bramkę z rzutu wolnego strzelił Ronaldo.