3 liga. Porażka Olimpii Zambrów na swoim boisku

kgol
Olimpia Zambrów przegrała drugi mecz z rzędu
Olimpia Zambrów przegrała drugi mecz z rzędu Wojciech Wojtkielewicz
Olimpia Zambrów przegrała drugi mecz rzędu. Biało-niebiescy ulegli na własnym boisku Ursusowi Warszawa 1:3.

Przez większość czasu zdecydowanie przeważali miejscowi. Od pierwszych minut przejęli inicjatywę, a na efekt bramkowy trzeba było czekać pół godziny. Otwierające trafienie było dziełem Kamila Zalewskiego. W tym momencie napastnik Olimpii mógł mieć już na swoim koncie hat-tricka, ale wcześniej dwukrotnie przegrał pojedynki z bramkarzem warszawian. Dogodnej okazji nie wykorzystał też Przemysław Jastrzębski, który w sytuacji oko w oko z golkiperem przyjezdnych także chybił.

Ursus w pierwszej połowie miał dwie wyśmienite sytuację. Najpierw z mocnym strzałem Pawła Wolskiego poradził sobie jednak Piotr Czapliński. później już niestety golkiper biało-niebieskich musiał skapitulować. Z najbliższej odległości precyzyjnym strzałem głową popisał się Adrian Zawadka.

Druga część meczu rozpoczęła się dla Olimpii fatalnie. Już w 54. minucie prowadzenie gościom dał Patryk Kamiński, który okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu podbramkowym.

Olimpia rzuciła się do masowych ataków. Jednak strzały Jackiewicza i Zalewskiego świetnie bronił Michał Olczak. Wynik został ustalony w doliczonym czasie gry, a trzeciego gola dla gości strzelił Konrad Szkopiński.

Olimpia Zambrów – Ursus Warszawa 1:3 (1:1).