Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Nikt nie przejdzie!

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Mieszkańcy nowych bloków coraz częściej ogradzają swoje tereny nie zwracając uwagi, że blokują nie tylko dojazd osobom mieszkającym w sąsiednich blokach, ale także służbom ratowniczym takim jak pogotowie ratunkowe czy straż pożarna.
  Takie ogrodzenie postawili miedzy innymi mieszkańcy bloków przy ulicy Sybiraków 7 i 9. Z kolei właściciele mieszkań bloku przy ul. Sybiraków 11 postanowili zamontować szlaban. Przejazd jest tylko możliwy wtedy, gdy posiada się specjalny pilot. Tym samym mieszkańcy położonych dalej bloków przy ul. Andrukiewicza, która jest ulicą równoległą do ul. Sybiraków żeby dojechać na swój parking muszą przebyć kilkaset metrów naokoło.
  Na dodatek taka komunikacja jest niebezpieczna, ponieważ przejeżdża sie wówczas przez wąską bramę pod blokiem: - Moje mieszkanie jest położone nad tym przejazdem. Bywa tak, że na tej drodze mijają się dwa samochody. Po godzinie 15. jest tu naprawdę niebezpiecznie. Na dodatek tą samą drogą chodzą ludzie - mówi jeden z mieszkańców bloku przy ul. Andrukiewicza 7.
  - Kiedy pewnego dnia szłam tędy z wózkiem, w którym było dziecko, to o mało samochód na mnie nie najechał- tłumaczy kobieta mieszkająca na osiedlu Skorupy.
  Więcej w papierowym wydaniu Gazety Współczesnej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

   Współczesna.pl jest na Twitterze

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama