Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Życie nam podrożeje

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Od nowego roku mieszkańcy Białegostoku znowu wydadzą więcej na rachunki za gaz, prąd czy telewizję kablową. Możliwe, że wzrosną też czynsze, chociaż spółdzielnie mieszkaniowe nie zdecydowały jeszcze o wysokości podwyżki.
  - Nie wiemy jak będzie z czynszem, bo od kilku lat nie podwyższaliśmy tej stawki. Niewykluczone, że od nowego roku stawka pozostanie na takim samym poziomie - tłumaczy Stanisław Hołubowski, wiceprezes Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
  Podobnie jest w innych spółdzielniach. Decyzje co do zmiany wysokości czynszu nie zostały jeszcze podjęte. Na pewno podwyżka jest planowana w spółdzielni "Słoneczny Stok". Obecnie czynsz, na który składa się stawka eksploatacyjna i stawka na fundusz remontowy, wynosi 2,19 zł za metr kwadratowy mieszkania. Planowana podwyżka ma objąć fundusz remontowy i wynieść 9 groszy za każdy mkw. Przynajmniej taka jest propozycja: - Jeszcze nie wiadomo czy taka podwyżka będzie, bo decyzję musi podjąć rada nadzorcza "Słoneczny Stok" - tłumaczy Jerzy Cywoniuk, wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Słoneczny Stok".
  Więcej w papierowym wydaniu Gazety Współczesnej

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

   Współczesna.pl jest na Twitterze

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama