Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  W nowym sądzie będzie luz

  W nowym sądzie będzie luz

  (mr)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Nowy gmach białostockiego Sądu Rejonowego wygląda już okazale. Z zewnątrz budynek jest już prawie gotowy. Trwają prace wewnątrz obiektu. W przyszłym roku ma być oddawany do użytku i wówczas sąd wyprowadzi się z ulicy Skłodowskiej.
  Nowy budynek powstaje u zbiegu ulic Borsuczej i Mickiewicza. Prace przy jego budowie ruszyły jesienią 2004 r. A nowa siedziba sądu jest bardzo potrzebna. Obecnie wydziały Sądu Okręgowego i Rejonowego rozproszone są w kilku miejscach w Białymstoku. Główna siedziba mieści się przy ul. Skłodowskiej. Ale budynek jest przepełniony. Jest ciasno, część sal sądowych jest malutka. Właściwie nie są to sale sądowe z prawdziwego zdarzenia, tylko pomieszczenia adoptowane do potrzeb rozpraw.
  Nowy budynek sądu ma być nowoczesny, z porządnymi salami sądowymi: - Będziemy się starać, aby powstało biuro obsługi interesantów. Żeby osoby, które przychodzą do sądu, nie musiały biegać po całym budynku, tylko wszystko będzie załatwiane w jednym miejscu - mówi Jarosław Kamiński, prezes Sądu Okręgowego w Białymstoku.
  Więcej w papierowym wydaniu Gazety Współczesnej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

   Współczesna.pl jest na Twitterze

   Polecamy

   "Między nami dziewczynami". Poradnik dla mam i córek

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Lupus Media - białostocka agencja podbija rynek reklamowy

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dożynki 2017 - zobacz dodatek

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama