Nawałnica przeszła nad Kolnem. Zalane piwnice i sklepy....

Nawałnica przeszła nad Kolnem. Zalane piwnice i sklepy. Ulice zamieniły się w rzeki (zdjęcia)

opr. online

Gazeta Współczesna

Gazeta Współczesna

Kolno po nawałnicy

Kolno po nawałnicy ©Kamil

Zobacz fotoreportaż nadesłany nam przez Internautę.
Kolno po nawałnicy

Kolno po nawałnicy ©Kamil


"Przesyłam zdjęcia po nawałnicy w Kolnie. Podtopione posesje, zakłady pracy, sklepy. Nawałnica połamała kilka drzewa i pozrywała dachy w mieście. Straż pożarna miała pełne ręce roboty, do miasta zostały ściągnięte dodatkowe zastępy z pobliskich jednostek OPS" - napisał nasz Internauta Kamil.

Jego zdjęcia można obejrzeć klikając na link z lewej strony.

Siła nawałnicy była tak duża, że strażacy mieli pełne ręce roboty przez 9 godzin. Interweniowali 36 razy, wyjeżdżając do zatopionych piwnic i zalanych budynków. Usuwali też powalone drzewa.

"Oni nawet nie wracali. Mało tego, zostały ściągnięte wszystkie OSP z całego powiatu - tyle było interwencji. Jeszcze o północy wypompowywali wodę z budowy na osiedlu za szpitalem. Rekordowa była ulewa. Albo podtopienia to wynik nowych... inwestycji (mam na myśli asfalt na A rmii Krajowej, ul. Dębowa) - tam też pozalewało. O Orlenie - placu wyłożonym kostką, gdzie nic nie wsiąknie, tylko płynie do sąsiadów już nie wspomnę" - tak o pracy strażaków napisał na naszym forum jeden z internautów.

Widziałeś coś interesującego? Masz ciekawe zdjęcia lub filmiki? Nadeślij je do nas, a opublikujemy je na naszej stronie internetowej. Na maile czekamy pod adresem wspolczesna24@wspolczesna.pl.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Zamów prenumeratę Gazety Współczesnej

Zamów prenumeratę Gazety Współczesnej

Rzepak alternatywą dla zbóż na Podlasiu?

Rzepak alternatywą dla zbóż na Podlasiu?

Ogłoszenia drobne

Ogłoszenia drobne