KRYMINAŁKI
  PODLASKIE

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Rozwiń
  KRYMINAŁKI
  Zwiń

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Niektórzy z nich są na wolności i mogą mieszkać niedaleko Ciebie. Zobacz rejestr przestępców seksualnych - pedofilów i gwałcicieli z woj. podlaskiego

  Weekend za pół ceny 2018. Te miejsca odwiedzisz taniej!...

  Weekend za pół ceny 2018. Te miejsca odwiedzisz taniej! Rusza akcja "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny"

  krk,red, Magdalena Siemińska

  Gazeta Współczesna

  Gazeta Współczesna

  Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu
  1/4
  przejdź do galerii

  Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu ©Wikipedia

  W dniach 9-11 marca będzie trwała ogólnopolska akcja “weekend za pół ceny”. Również w woj. podlaskim. Zobacz z jakie hotele, muzea i atrakcje obniżyły swoje ceny z okazji weekendu za pół ceny, który zaczyna się już 9 marca!

  Weekend za pół ceny 2018. Te miejsca odwiedzisz taniej!  Od piątku do niedzieli trwa ogólnopolska akcja promocyjna “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Polega ona na tym, że obiekty z branży turystycznej, hotelowej czy gastronomicznej oferują swoim gościom wybrane usługi za połowę ceny regularnej.

  Pomysł trafił na podatny grunt i już po kilku latach częścią przedsięwzięcia stało się prawie 700 obiektów - w tym także w województwie podlaskim.

  Rusza akcja "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny"  "Weekend za pół ceny" zachęca do wyjścia z domu nie tylko w sezonie wakacyjnym. Celem akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki jest bowiem promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania ma skłonić przede wszystkim duża obniżka cen hoteli, muzeów i atrakcji w całej Polsce. Przez trzy dni wszyscy partnerzy akcji obniżają ceny swoich usług, co zwiększa zainteresowanie turystów - także tych z mniejszym budżetem.

  "Weekend za pół ceny". Takich okazji mieszkańcy regionu nie mogą przegapić

  Łomżyniacy i inni zainteresowani mogą wybrać się do Biesiadnego Baru w Czerwonym Borze. Proponuje on swoim gościom dwa noclegi z wyżywieniem za jedyne 80 zł za osobę.

  W Białymstoku w ramach akcji "Weekend za pół ceny 2018" można będzie skorzystać z dwudniowego noclegu w hotelu Esperanto w cenie 145 zł wraz z dwoma śniadaniami. Bądź noclegu w kwocie 119 złotych w hotelu Podlasie, gdzie oferowane jest śniadanie w formie bufetu.

  Weekend za pół ceny 2018. Te miejsca w woj. podlaskim odwiedzisz taniej!  W podlaskim udział w akcji bierze także m.in. Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Dwór Bartnika w Narewce, Muzeum Ziemi Sokólskiej w Sokółce, Muzeum Mleka w Grajewie, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, Pałac na Wodzie w Augustowie, Dom na Starym Gościńcu Tiszyna w Rutce i Pegaz w Dolistowie Nowym.

  Wszystkie oferty z województwa oraz z Polski zobaczysz: TUTAJ

  Tegoroczna edycja "Weekendu za pół ceny" będzie już czwartą organizowaną na terenie Polski. W ciągu ostatnich czterech lat akcja rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Początkowo udział w niej brało 396 partnerów. W rekordowej - jak dotąd - edycji z roku 2017 liczba ta prawie się podwoiła.  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

  Współczesna.pl jest na Twitterze

  Polecamy

  stronaZDROWIA24 - Tu znajdziesz wszystko o zdrowiu

  stronaZDROWIA24 - Tu znajdziesz wszystko o zdrowiu

  Rolnictwo na Podlasiu w okresie PRL (zdjęcia)

  Rolnictwo na Podlasiu w okresie PRL (zdjęcia)

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.

  Nie daj się okraść w sieci

  Nie daj się okraść w sieci