Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Ełk. Oni dostali mandaty
- JURCZYK Bogdan - 120 - 46.88%
- KISIEL Andrzej - 103 - 46.61%
- FATKOWSKI Tadeusz - 207 - 61.24%
- WOŁYNIEC Ryszard - 121 - 58.45%
- RADYWONIUK Mirosław - 171 - 69.51%
- LISOWSKA Beata - 137 - 50.18%
- SULIMA Andrzej - 186 - 45.37%
- BURACZEWSKI Karol - 197 - 44.67%
- BRATEK Kazimierz Stefan - 198 - 70.97%
- KORDYŚ Dariusz - 153 - 68.00%
- SŁOMKOWSKI Piotr Tomasz - 119 - 42.81%
- SZABROŃSKI Jan - 103 - 40.55%
- SADOWSKI Bogusław Jan - 146 - 65.47%
- TRUSZKOWSKA Elżbieta - 122 - 33.61%
- WIELGAT Jan - 163 - 71.49%
Okręg 1
Sołectwa: Chełchy, Krokocie, Płociczno
Bogdan Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Zbigniew Marian Czaban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Kazimierz Iwaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Wacława Glapiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 2
Sołectwa: Lega, Przykopka, Sędki
Andrzej Jan Piela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Henryk Podolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Jolanta Więcko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Andrzej Kisiel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Barbara Henryka Polkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Okręg 3
Sołectwa: Buczki, Mrozy, Sordachy, Regielnica
Tadeusz Fatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Ewa Dorota Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Wiesław Mojsiuszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Grażyna Chrapowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 4
Sołectwa: Giże, Kałęczyny, Regiel.
Ryszard Wołyniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Łukasz Dardziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Joanna Agnieszka Truszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 5
Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Bolesława Prusa, Cmentarna, Ełcka, Kościuszki, Lipowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nadrzeczna, Polna, Wilcza, Gen. Sikorskiego, miejscowość: Lipinka, Sikory Ostrokolskie.
Mirosław Radywoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Andrzej Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Tadeusz Łojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Patryk Choma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Ireneusz Nerkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 6
Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Jana Pawła II, Kajki, Kardynała Wyszyńskiego, Kolonia Górna, Ks. J. Twardowskiego, Małeckich, Nowowiejska, Sportowa, Św. Dominika Savio, Wierzbowa
Beata Lisowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Krystyna Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Teresa Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Magdalena Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Piotr Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 7
Sołectwa: Bajtkowo, Białojany, Bobry, Borki, Ciernie, Mostołty, Nowa Wieś Ełcka-Szosa Bajtkowska, Rymki, Suczki, Śniepie, Karbowskie
Aneta Supińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Aneta Barbara Łosiewicz-Pogorzelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Andrzej Sulima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Ryszard Kułak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Paweł Grala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 8
Sołectwa: Barany, Chruściele, Ełk Osada, Maleczewo, Mącze, Mąki, Rostki Bajtkowskie, Szarejki, Szarek.
Karol Buraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Aleksander Paszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Wojciech Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Rafał Pachucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 9
Sołectwa: Bartosze, Pistki, Rękusy, Ruska Wieś, Talusy
Kazimierz Stefan Bratek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Elżbieta Gontowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Mariola Ladzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Mariusz Miłosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Okręg 10
Sołectwa: Guzki, Lepaki, Mołdzie, Rożyńsk
Dariusz Kordyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Maria Pieczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Karol Pieczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Janusz Polkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Kamila Ebenhardt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 11
Sołectwa: Bienie, Chrzanowo, Małkinie, Woszczele
Mirosław Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Bożena Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Tomasz Choruży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Piotr Tomasz Słomkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Anna Wysoczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Okręg 12
Sołectwa: Siedliska
Mirosław Stanisław Maciorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Teresa Mierzwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Jan Szabroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Anna Ewa Labudda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Jarosław Rafało
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Okręg 13
Sołectwa: Konieczki, Miluki, Oracze
Bogusław Jan Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Edmund Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Tomasz Kuszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
Okręg 14
Sołectwo: Straduny
Robert Baltrusza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Stefan Zaskórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Elżbieta Truszkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Irena Mathias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Małgorzata Hańczyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Okręg 15
Sołectwa: Chojniak, Janisze, Malinówka, Piaski, Przytuły, Sajzy
Jan Wielgat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
Jan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
Janina Grabowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
Lilla Harasim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
Zobacz: Zmiany w ordynacji wyborczej 2018
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?