Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Artykuł

Katarzyna Dobreńko nie żyje. Pogrzeb w czwartek

Dodano: 22 maja 2013, 16:45 Autor:

Katarzyna Dobreńko

Katarzyna Dobreńko (fot. KWP Białystok)

Katarzyna Dobreńko nie żyje.

28-letnia Katarzyna Dobreńko zaginęła 10 kwietnia. Natychmiast w Białymstoku rodzina i przyjaciele porozklejali plakaty z jej zdjęciem i prośbą o informacje. Do końca mieli nadzieję, że Kasia się odnajdzie.

Rodzina była przygotowana na najgorsze. W czasie identyfikacji rozpoznała bowiem odzież zaginionej Katarzyny Dobreńko. Przy ubraniu był też też jej identyfikator pracowniczy. W środę odbyła się sekcja zwłok. Potwierdziła: to ciało białostoczanki Katarzyny Dobreńko. Nie dała jednak odpowiedzi na zasadnicze pytania: co było przyczyną śmierci 28-latki i kiedy nastąpił zgon.
- Biegły tylko stwierdził, że brak jest zmian pourazowych. Ale ze względu na daleko posunięty rozkład zwłok nie był w stanie określić, jaka była przyczyna śmierci, a nawet tego, czy to było utonięcie, czy nie - nie ukrywa Adam Naumczuk z Prokuratury Rejonowej w Bielsku Podlaskim.

Katarzyna Dobreńko. Czy to jej zwłoki wyłowiono z rzeki Narew?

Choć to może wstępnie wykluczać działanie innych osób, prokuratura na tym etapie postępowania nie odrzuca jednak takiej możliwości. - Nie mówimy kategorycznie, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie - podkreśla prokurator Naumczuk. Bielscy śledczy wszczęli już śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci Katarzyny Dobreńko. Do akt sprawy na pewno będą chcieli włączyć materiały, jakie zebrała białostocka policja w sprawie poszukiwania 28-latki. Katarzyna Dobreńko zaginęła 10 kwietnia. Była pracownicą cukierni jednego z białostockich hipermarketów. W minioną niedzielę około południa strażacy wyciągnęli jej ciało z rzeki Narew w miejscowości Samułki Duże, w gminie Wyszki.

Katarzyna Dobreńko. Dziewczyna była widziana przy cmentarzu

Rodzina zmarłej poinformowała, że w środę o godz. 17.30 w domu pogrzebowym przy ul. Nowogródzkiej 13 odbędzie się nabożeństwo żałobne, a w czwartek o godz. 9.45 święta liturgia w cerkwi pw. Wszystkich Świętych przy ul. Wysockiego 1 oraz pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy cerkwi. - Bóg nie chce abyśmy zapamiętali Kasię w trumnie, musimy zachować żywe wspomnienia - młodej, ślicznej, kolorowej, kochającej życie dziewczyny, dla mnie Kasia zawsze będzie wśród nas. Prosimy o modlitwę za jej duszę - napisała na facebooku siostra Katarzyny.

Katarzyna Dobreńko. Gdzie jest ta dziewczyna?

Czytaj więcej o:
  • Katarzyna Dobreńko
  • Narew
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy Straż Miejska jest potrzebna?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 814.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.